Më mbaj mend (për 1 muaj)

A Do Të Jetë Aurela Fituesja E “Këngës Magjike”?

Nuk ka akoma asnjë votë

[06-12-2014]
Si gjithmonë edhe këtë vit festivali më i përfolur mbetet "Kënga Magjike". Shumë gazeta dhe portale ka hedhur mendimet e tyre rreth fituesit të sivjetshëm të këtij festivali. Sipas disa zërave në televisionin Klan pritet që fituesja e këtij viti të jetë Aurela Gaçe.

Ky edicion ka mbledhur më shumë se kurrë mera të mëdhenj të muzikësa të cilët kanë fituar edhe më parë në këtë festival. Ky vit numëron hiç më pak se 4 kampion: Rosela Gjylbegu, Aurela Gaçe, Genta Ismajli & Rovena Dilo janë shpallur edhe më parë fituese në këtë festival.

Aurela Gaçe paraqitet këtë vit me një këngë në duet me Yang Zerkën dhe që titullohet "Pa kontroll". Kënga nuk është se është pëlqyer shumë nga publiku, këtë e tregojnë edhe klikimet. Më e klkikuara këtë vit është Çiljeta. Por nuk vendoset fituesi nga publiku në këtë festival por nga votimet e kolegëve për njëri tjetrin.
 (B.A/Teksteshqip.Com)


      Aurela Gaçe - Pa Kontroll (Feat.Young Zerka) [Teksti dhe Klipi]

Komente 11