Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fiton Genta Apo Aurela?

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  6
[09-12-2014]
Edhe pak e do të jemi dëshmitarë të natës finale të festivalit "Kënga Magjike". Edhe këtë vit ky festival ka mbledhur emra të njohur të muzikës zbavitëse. E, ndonëse ka shumë emra, ende nuk ka dalë asnjë hit. Ndryshe nga vitet e tjera, këtë vit asnjë nga këngët pjesëmarrëse nuk është shndërruar në hit.

Nga burime brenda "Këngës Magjike", flitet se vendi i parë i është siguruar Genta Ismailit dhe këngës "Maje", megjithëse mediatizimi i kësaj çështje mund ta penalizojë këngëtaren kosovare.

Tani, primatin mund ta ketë edhe Aurela Gaçe e Young Zerka me këngën e tyre me titull "Pa kontroll".
 (Indeksonline)Komente 33