Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aurela Gaçe: Jam Bërë Si Gic

Nuk ka akoma asnjë votë

[16-01-2015]
Dikur Aurela Gaqe kishte disa kilogramë më shumë se qe duhej, por me të shkuar në Amerikë ajo u dobësua, duke ndërtuar një trup për lakmi.

Me tu kthyer në Shqipëri, Aurela filloi palestren dhe linjat e saj ishin gjithmonë ideale.

Tani, e ka lënë pak pas dore vetën. Aurela sërish ka shtuar në peshë. Pëmes një mbishkrimi në "Facebook", ka thënë: "Jam bërë si gic".
 (Indeksonline)Komente 0