Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aurela I Hyp Përmbi Ardit Gjebresë

Nuk ka akoma asnjë votë

[09-05-2015]
Kantuatori dhe prezantuesi i njohur shqiptar Ardit Gjebrea, ka postuar një foto të bërë nga provat e "E diell".

Gjebrea shihet me Aurela Gaqen, e cila e ka shtrirë dhe i ka hypur përmbi Gjebresë.

Aurela bën mjaftë në skenë, por duket se nuk ka kufi në prapaskenë.
 (Indeksonline)Komente 0