Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aurela Gaçe - Oh Nene Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18

Udhe e larget me kish mare
Gji e zemer me kish thare
Nene moj e mira nene

Deti I thell e i pa matur dhemshurie
Sa me prite ate nate ti e dije.

Era vjen me thote dy fjale
Ulerinte si e marre
Nene Moj e mira nene

Erdha te gjeta te gjalle
U ula te puth balle

Te putha gjirin e thare
Po dot nuk ta nxora malle
Nene Moj e mira nene


Aurela Gaçe - Oh Nene
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oh Nene".
3. Video është e këngës "Oh Nene", por nuk këndohet nga Aurela Gaçe.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aurela Gaçe:


Komente 1