A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Aurela Gace - Me Jeten Dashuruar


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/1996

1996-12-01T00:00:00

Music:

Markelian Kapedani

Lyrics:

Shpetim Rroqi

Song from the album:

"The Best"

Participating in

Festivali i 35-të në RTSH


Mbi asfalt,
kerkoj hapat e mia....
Minutat jane te gjata
ne vetmi...
Jam e re pa faj, me jeten dashuruar
Dhe dua te jetoj ashtu si me pelqen,
te paster e dua , e dua, e dua
ashtu si vjen me pelqen....

Jetoj me pasion,
Njerezit me gjykojne,
me thone vajze ti jeton jashte kesaj kohe....
Une i fal te gjithe,
zemren e kam plot,
dua miq ti kem te gjithe njerezit e botes....

Cdo njeri vjen ne jete,
Permes loteve e dhimmbjeS
Ndaj sdua te qaj, Dua te qesh,
se cdo dite qe iken me prapa skthehet...

Heyy Heyyy
Gjithe boten dashuroj!!!!
O njerez castet ikin, une nuk kam faj,
Nje jete te vetme kam ndaj dua ta jetoj,
cdo gje ju fal vec,
Buzeqeshjen per vete do ta mbaj!!!


Lyrics submited by Bior_bior
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019