Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aurela Gaçe - Me Ka Shku Mendja Me U Fejue Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19

eheeeeeeee
mka shku mendja o me u fejue
e me mar nje ulqinas
aman ulqinakun sma don nëna
se mka zen i ziu marak
aman ulqinakun sma don nëna
se mka zen i ziu marak

eheeeeeeee
kur ma ven poqen e kuqe
me dukesh per bukuri
ani jasa man moj buz bur buqe
a sma fal syrin e zi
ani jasa man moj buz bur buqe
a sma fal syrin e zi

eheeeeeeeee eheeeeeeeeee
si u be kjo puna e verit
edhe deti t'qon dalas
ani mos ja prish qefin beqarit
zemra mbushet me maraz

Ky tekst u dërgua nga  valbona


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/12/2001
Orkestrimi: Edmond Zhulali


Më Shumë Këngë Nga Aurela Gaçe:


Komente 0


Aurela Gaçe - Me Ka Shku Mendja Me U Fejue
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Ka Shku Mendja Me U Fejue".
3. Video është e këngës "Me Ka Shku Mendja Me U Fejue", por nuk këndohet nga Aurela Gaçe.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.