Më mbaj mend (për 1 muaj)


Aurela Gaçe - Mu Thane Syte

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mu Thane Syte".
3. Video është e këngës "Mu Thane Syte", por nuk këndohet nga Aurela Gaçe.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Aurela Gaçe - Mu Thane Syte  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

Orkestrimi:

Edi Balili

Këngë e albumit:

"Hite Jugu Vol.1"

Këngë e albumit:

"Mu Thane Syte"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00M'u thane syte, m'u thane
o djali nenes, o djale
m'u thane syte, m'u thane
o djali nenes, o djale

Mbase vjen kete behare
o djale i nenes, o djale
mbase vjen kete behare
o djali i nenes, o djale

Je ne pune, a s'punon dot
o djali i nenes, o djale
je ne pune, a s'punon dot
o djali i nenes, o djale

O se jam plake e nuk vij dot
o djali i nenes, o djale
se jam plake e nuk vij dot
o djali i nenes, o djale

Djale te paca shendoshe
o djali i nenes, o djale
djale te paca shendoshe
o djali i nenes, o djale

O djale te paca shendoshe


Ky tekst u dërgua nga Goca
Më Shumë Këngë Nga Aurela Gaçe:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet