Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aurela Gaçe - Nuk Te Gjykoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

nuk te gjykoj...
nuk te gjykoj vetem dua te te them dicka oooo me degjo 5 minuta te lutem te lutem me degjo ooooo o zot me shiko oooooooo o zot o zot qe je atje lart une ty nuk te gjykoj

refreni
ooooooooo pse mua oo pse mua me sheh atje lart
ooooooooo pse mua pse mua oooooo . jettoj dhe pa ty e lumtur aaaaaaa do jetoj jeten time nuk te gjykoj nuk te gjykoj

Ky tekst u dërgua nga blumi stela amle


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/12/2001


Më Shumë Këngë Nga Aurela Gaçe:


Komente 0


Aurela Gaçe - Nuk Te Gjykoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Te Gjykoj".
3. Video është e këngës "Nuk Te Gjykoj", por nuk këndohet nga Aurela Gaçe.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.