Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aurela Gaçe - Kur Më Vjen Burri Nga Stani Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

2(her)
kur me vjen burri nga stani kur
me vjen fer fer fer me ben fustani fer fer fer
2(x)
kur me vejn burri nga kisha kur me vjen fer fer fer me ben kemisha fer fer fer

kur me vejn burri nga ara dal i bej za perpara dal i beje 2 here

kur e shoh burrin te vdekur kur e shoh ofofofofo me shpon ne zemere ofofofooof

kur e shoh burrin pa drite plot me lot me mbushen syte ofofofoof plot me lott ofoofofo 2 here
web :www.tekste shqip.com


Ky tekst u dërgua nga BleonaAurela Gaçe
Publikimi: 01/12/1998
Orkestrimi: Adrian Hila


Aurela Gaçe - Kur Më Vjen Burri Nga Stani
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Më Vjen Burri Nga Stani".
3. Video është e këngës "Kur Më Vjen Burri Nga Stani", por nuk këndohet nga Aurela Gaçe.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aurela Gaçe:


Komente 0