A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Aurela Gaçe - Pa Kontroll  (Feat. Young Zerka)


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  146

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

25/12/2014

2014-12-25T13:43:20

Featuring

Young Zerka

Participating in

Kënga Magjike 2014


[AURELA GAÇE:]
Hej! Hej!

[YOUNG ZERKA:]
Yes I did
AG pon a place to be
yeah na na!

[AURELA GAÇE:]
Zgjohu!
Hej! Hej!
Çohu!
Hej! Hej!
zemrën do ta brej
nuk dua të fle

[YOUNG ZERKA:]
Je na na!

[AURELA GAÇE:]
Zgjohu!
Hej! Hej!
Çohu!
Hej! Hej!
Zemrën do ta brej
nuk dua të fle

[YOUNG ZERKA:]
Never, never! Here we go!
In the club make it clap when you hear somethin' new
People in a dance them a know what to do
break a heart and make a love dancehall new
Replay pon town new song come around
Ti ke me u çudit kur Aurela bën hita
Ti ke me kërku kur Zerka bën speed
Ja bën, Ja del, natën tu kërcy
Je e mirë si një edhe një që bëjnë dy

[AURELA GAÇE:]
Prit se s'ke parë asgjë!

[YOUNG ZERKA:]
We pon da place now
We pon da place now
We pon da place
pon da place, pon da place

[AURELA GAÇE:]
Aj, aj aj! O Aj aj aj!
Më kontroll për mu nuk ka!
O Aj aj aj!
Vetja vetëm më nuk mban!
O më nuk mban!
Aj aj aj! O Aj aj aj!
Më kontroll për mu nuk ka!
O Aj aj aj!
Vetja vetëm më nuk mban!
O më nuk mban!

[YOUNG ZERKA:]
Yes are we ready ready ready

[AURELA GAÇE:]
Kthehu këtej!
Jepi më tej!
Breshër të të ndjej
nuk dua të fle

[YOUNG ZERKA:]
Never, never! Here we go!
In the club make it clap when you hear somethin' new
People in a dance them a know what to do
break a heart and make a love dancehall new
Replay pon town new song come around
Ti ke me u çudit kur Aurela bën hita
Ti ke me kërku kur Zerka bën speed
Ja bën, Ja del, natën tu kërcy
Je e mirë si një edhe një që bëjnë dy

[AURELA GAÇE:]
Aj, aj aj! O Aj aj aj!
Më kontroll për mu nuk ka!
O Aj aj aj!
Vetja vetëm më nuk mban!
O më nuk mban!
Aj aj aj! O Aj aj aj!
Më kontroll për mu nuk ka!
O Aj aj aj!
Vetja vetëm më nuk mban!
O më nuk mban!

[YOUNG ZERKA:]
Ajo po më thotë më s'mban
Ajo po më thotë me tej
Ajo po më thotë më s'mban
Ajo po më thotë me tej
Ajo po më thotë më s'mban
Ajo po më thotë me tej
Ajo po më thotë më s'mban
Ajo po më thotë më s'mban

[AURELA GAÇE:]
Aj aj a! O aj aj aj!
Më kontroll për mu nuk ka!
O aj aj aj!
Vetja vetëm më nuk mban!
O më nuk mban!


Lyrics submited by paola
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019