Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aurela Gaçe - Më Mbaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  20

Mezi pres të vi nata
Të kercej me ty mbrapa
Trupat avuj nga flaka
Aaaaaaa
Shikimet e tua raketa
Puthjet e mija shigjeta
Çmenduria ia vleka
Aaaaaaa

Ref.
Më mbaje, më mbajeee
më mbajee
Më mba, më mbaje (6X)

S'mund të pres deri nesër
Dua tepër më tepër
Ta shijoj si e etur
Jejejejeje
Le t'më shohin nuk dua t'ja di
Le t'më njohin nuk dua t'ja di
Çmenduri jemi unë edhe ti
Aaaaaaaaa

Ref.
Më mbaje, më mbajeee
më mbajee
Më mba, më mbaje (6X)

Le t'më shohin nuk dua t'ja di
Le t'më njohin nuk dua t'ja di
Çmenduri jemi unë edhe ti

Ref.
Më mbaje, më mbajeee
më mbajee
Më mba, më mbaje (6X)Renditja: Top 200
Publikimi: 18/08/2019
Muzika: Gent Myftaraj & Aurela Gaçe
Teksti: Endrit Mumajesi
Orkestrimi: Gent Myftaraj
Video Produksioni: MAX Production


Më Shumë Këngë Nga Aurela Gaçe:


Komente 0


Aurela Gaçe - Më Mbaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Më Mbaj".
3. Video është e këngës "Më Mbaj", por nuk këndohet nga Aurela Gaçe.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.