Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aurela Gaçe - Një Pikë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Mekatuam bashke, me shikime.
U dorezuam dham gjithçka...
U harruam bashke e u çmendem,
trup me trup e te pafaj.

Ref.Veç nga nje pike e pime te dy
U dehem,
U dehem
Me dashuri...
Sa shume malli me ka marre
Te kam te kam dhe prape,
s’mjafton jo, me duket pak.
Me ty ngjitem ne parajse,
Te kam, te kam dhe prape,
Pa ty jo, as fryme nuk marr...

Qindra mijra here
te kam puthur.
Dashuria s’paska fund.
Jo nuk i ngjan askujt buza jote,
me terbon e me perhumb

Ref. Veç nga nje pike e pime te dy
U dehem,
U dehem
Me dashuri...
Sa shume malli me ka marre
Te kam te kam dhe prape,
s’mjafton jo, me duket pak.
Me ty ngjitem ne parajse,
Te kam, te kam dhe prape,
Pa ty jo, as fryme nuk marr..
Aurela Gaçe
Renditja: Top 200
Publikimi: 11/02/2021
Muzika: Enis Mullaj
Teksti: Eriona Rushiti
Orkestrimi: Enis Mullaj
Rec/Mix/Master: Enis Mullaj
Motion Graphic: Lulezim MarraAurela Gaçe - Një Pikë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Një Pikë".
3. Video është e këngës "Një Pikë", por nuk këndohet nga Aurela Gaçe.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aurela Gaçe:


Komente 0