Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aurela Gaçe - Çupa Nga Vlora Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Se jam cupe nga Vlora
Valen detit ja mora
Shkumen vello e hodha
E nuserova, e nuserova
U terbua qyteti
Tek ne syri u mbeti
Jemi kripa lezeti
Une mbreteresha edhe ti mbreti

Kjo cupa cupa, e pi me kupa
E le dhe koken per ty

Ref:
Eja zemero, ti eja
thuaj sa me do, ti eja
Flakeruar o, eja
zjarri zemres o
Eja eja zemer o, eja
Perveluar o, ti eja
Flakeruar o, eja
e zjarr, zjarr, zjarr, zjarr e zemres o

Hajde kape (6x) doren
Ti me jep adrenaline, une vello e kuroren
Kape (6x) doren
Zjarr zjarr zjarr zjarr
Kemi (6x) njeri tjetrin
Ti me jep adrenaline une caj edhe detin
Kemi (6x) njeri tjetrin
Zjarr zjarr zjarr

Ref:
Eja zemero, ti eja
Thuaj sa me do ti eja
Flakeruar o, eja
Zjarri zemres o
Eja eja zemer o, eja
Perveluar o, ti eja
Flakeruar o, eja
E zjarr, zjarr, zjarr, zjarr e zemres o

Kjo cupa cupa, e pi me kupa
Kjo cupa cupa, nga Vlora cupa

Kjo cupa cupa, e pi me kupa
E le dhe koken per ty, per ty, per ty


Ky tekst u dërgua nga Enea ProtopapaAurela Gaçe
Renditja: Top 200
Publikimi: 12/07/2021
Muzika: Enis Mullaj
Teksti: Nexhip Seraj & Aurela Gaçe
Orkestrimi: Enis Mullaj
Video Produksioni: Frame Company Albania
Rec/Mix/Master: Enis Mullaj
M.U.A: LorelAurela Gaçe - Çupa Nga Vlora
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Çupa Nga Vlora".
3. Video është e këngës "Çupa Nga Vlora", por nuk këndohet nga Aurela Gaçe.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aurela Gaçe:


Komente 1