Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aurela Gaçe - Unike Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

PYES VETEN, PYES VETEN

KUSH JE TI?

JAM PERFEKT? S'JAM PERFEKT?

TE PRANOJ KËSHTU SIÇ JE TI

NË PAQE ME VETEN,
NUK ËSHTÊ E LEHTË E TILLĒ TĒ MBETESH

HERĒ E LODHUR HERĒ E BUKUR, E PËRSOSUR,PLOT DIFEKTE,
KJO JE TI

A KA MILIMETËR, QË TY NUK T'A DUA?
E PËRSËRIS,E THEM OA FUND
E KUSH DO TË DOJË MË SHUMË SE UNË?

JE, TI
SI TY JO NJË TJETËR NUK KA
TI JE, TI JE
AJO QË TË TJERËT NUK JANË

UNIKE,UNIKE U LINDE,
U RRITE
SE SHENJAT E GISHTIT NUK NGJAJNË
FYTYRËN KE TËNDEN
ASHTU EDHE TRUPIN
MË T'BUKUR SE TY NUK KA

UNIKE, U LINDE
TREGOJA VETES, KJO JE TI
JAM E BUKUR
JE E BUKUR
DHE ME VETEN PËRSËRITE
KJO JE TI

E DI, NDIHESH VETËM!
KA DITË EDHE UNË
POR, TREGOJA VETES ÇDO DITË E MË SHUMË
SE TI JE TI
E UNE, JAM UNË

A JAM PERFEKTE?
KUSH ËSHTË, A MË THUA?
NDAJ TREGOJA VETES
ÇDO DITË E MË SHUMË
SE TI JE UNIKE
ASHTU EDHE UNË

A KA MILIMETËR QË TY NUK T'A DUA
E PËRSËRIS, E THEM PAFUND
E KUSH DO TË DOJË MË SHUMË SE UNË?
Aurela Gaçe
Renditja: Top 200
Publikimi: 09/02/2023
Muzika: Enis Mullaj
Teksti: Eriona Rushiti & Aurela Gaçe
Orkestrimi: Enis Mullaj
Video Produksioni: Frame Company Albania


Aurela Gaçe - Unike
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Unike".
3. Video është e këngës "Unike", por nuk këndohet nga Aurela Gaçe.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aurela Gaçe:


Komente 0