Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aurela Gaçe & Aleksandër Gjoka - Jo Tani Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Zgjata une doren te prekja ty
Shikimi zbehur qe mbulon syte
Mbi trup te lagur dora m'u ngri
Mbi sy te mbyllur loti u shkri

(refren)
Jo tani jo, zot jo tani
Shpirtin tim jo mos me merr ti
Ne gjume me klithma jo
Theras per ty

Jo tani jo, jo tani jo.
oh jo jo mos ik!

Dikur ti qeshje me lotet e mi
Kur supet kthenin qaje edhe ti
Aromen tende e perseris shpirt
Dhe si i cmendur cirrem pa ty

(refren)
Jo tani jo, zot jo tani
Shpirtin tim jo mos me merr ti
Ne gjume me klithma jo
Theras per ty
Cover: Djemte E Detit - Jo Tani
Aurela Gaçe & Aleksandër Gjoka
Publikimi: 14/10/2022
Muzika: Valentin Markvukaj
Tex: Gent Demaliaj & Rudina Demaliaj


Aurela Gaçe & Aleksandër Gjoka - Jo Tani
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jo Tani".
3. Video është e këngës "Jo Tani", por nuk këndohet nga Aurela Gaçe & Aleksandër Gjoka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aurela Gaçe:


Komente 0