Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aurela Gaçe - Se Të Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

T'a kam thënë mbi njëmijë herë
Do të lë! Nuk ka më vlerë

Me zë të shaj
Me shpirt të mbaj

Emri i parë në celular
Të betohem, nuk të marr
Ti më di mirë,
Inat s'të mbaj

E dorëzuar në ty jam
Me asnjë unë nuk të ndaj
Nuk të ndaj
E dorëzuar në ty jam
Me asnjë unë nuk të ndaj
Nuk të ndaj

Se ty të dua
Se ty të dua
Se ty të dua
Se ty të dua
Se vetëm ty të du, du, du
Me shpirt të dua
Se vetem ty të du, du, du
Për dreq të dua

Në çdo natë, si hera e parë
Jemi djegur zjarr më zjarr
Dhe kur të shaj, inat s'të mbaj

E ti e di që jam e marrë
Si e çmëndur, nuk kam faj
E ti e di që jam e marrë
Si e çmëndur, nuk kam faj

Se ty të dua
Se ty të dua
Se ty të dua
Se ty të dua
Se vetëm ty të du, du, du
Me shpirt të dua
Se vetëm ty të du, du, du
Për dreq të dua
E ti e di që jam e marrë
Si e çmëndur, nuk kam faj
E ti e di që jam e marrë
Si e çmëndur, nuk kam faj
Se ty të dua
Se ty të dua
Se ty të dua
Se ty të dua
Se vetëm ty të du, du, du
Me shpirt të dua
Se vetem ty të du, du, du
Për dreq të dua
Aurela Gaçe
Renditja: Top 200
Publikimi: 14/04/2023
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 20
Muzika: Aurela Gaçe & Gent Myftaraj
Teksti: Rozana Radi & Aurela Gaçe
Orkestrimi: Gent Myftaraj
Video Produksioni: Frame Company Albania


Aurela Gaçe - Se Të Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Se Të Dua".
3. Video është e këngës "Se Të Dua", por nuk këndohet nga Aurela Gaçe.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aurela Gaçe:


Komente 0