Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aurora Baku - Fajet (Feat. Ervin Gonxhi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1Më the me doje doje
Pa mu s'jetoje jetoje
Dhe gabimet ti i bone
Tash pishman je bo
Më the me doje doje
Pa mu s'jetoje jetoje
Dhe gabimet ti i bone
Tash pishman je bo

Fajet fajet ti
Fajet ti mua mi le sot
Ku je dashni?
Ah ku je dashni?
Fajet fajet ti
Fajet ti mua mi le sot
Ku je dashni?
Ah ku je dashni?

Nuk e mendove mendove
Sa me lendove lendove
Të thash mos ik
Më prit kam frikë
Nuk e mendove mendove
Sa me lendove lendove
Të thash mos ik
Më prit kam frikë

Fajet fajet ti
Fajet ti mua mi le sot
Ku je dashni?
Ah ku je dashni?
Fajet fajet ti
Fajet ti mua mi le sot
Ku je dashni?
Ah ku je dashni?

Fajet fajet ti
Fajet ti mua mi le sot
Ku je dashni?
Ah ku je dashni?
Fajet fajet ti
Fajet ti mua mi le sot
Ku je dashni?
Ah ku je dashni?


Ky tekst u dërgua nga sel2009fishAurora Baku
Featuring: Ervin Gonxhi
Publikimi: 17/06/2023
Muzika: Ervin Gonxhi
Orkestrimi: Ervin Gonxhi
Video Produksioni: MAX Production
Teksti: Rezi


Aurora Baku - Fajet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fajet".
3. Video është e këngës "Fajet", por nuk këndohet nga Aurora Baku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aurora Baku:


Komente 0