A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Aurora Zeka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.6 / Votuan:  68
  • Mosha:
  • 15 Vjeç
BIOGRAFIA: Aurora Zeka është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Aurora Zeka eshte nje nga artistet me te reja te labelit On Records. Më datë 30 Korrik 2018, Aurora publikon videoklipin "Po Du". Më datë 9 Mars 2019, Aurora publikon videoklipin "Sonte". Videoklipi u prodhua nga Filmnation, ndërsa produksioni audio u realizua nga Zzap And Chriss. Tekstin e ka shkruar reperi i këtij labeli, Ensar Elshani, i njohur me emrin artistik, Fuego....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

4 🔥🔥

Anëtare e labelit

On Records

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Valëza Zogaj

Arselinda Sheqeri

Klaensa

Biondina Latifi

Alina Shku

Luisida Male

Erleta

Enxhi Kulla

Zana Ibishi

Tea Memeti


Tags: Aurora Zeka, Aurora, On Records

Aurora Zeka në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019