Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Aurora Qazimi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Aurora Qazimi është një këngëtare e njohur. Në Janar 2003, Aurora Qazimi merr pjesë në Mikrofoni I Artë 2003 me këngën "Vetem Ty Te Ndiej". Në vitin 2003, Aurora Qazimi publikon albumin "1+1"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare1+1 (2003)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Blerina Kastrati

Eris Hoxha

Genta Xhaferi

Stela Brahimllari

Nevila Qesko

Yllka Berisha

Sevi

Tina Shkodra

Gledis

Gerta Ademaj

Tags: Aurora Qazimi, Aurora


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet