Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aurora - Per Mua Ishe Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Na Na Na na..

Sa te veshtir e kam te ndaloj
Se ty mosur cigare dhe alkool
I dehur sonte jam nga lotet e mi
Trupin e ftoht e kam qfar me ndodhi nuk edi

Jam shum i vogel per qiellin tend
Ne boten tende per mua nuk ka vend
Per mua qielli im ishe ti Nuk te mjafton dashuria ty shpirti im Nuk th mjafton dashuria ty in shpirti

A t'kujtohet ajo nat kur me flisje ngadal
Kur me thoje ti per mua je qielli ma i madh
Me fal nese ne shpirt te kam lenduar Me fal nese ende te dua
Still feel for you baby but you don't wanna know
I still care for you baby so let me know
Nuk ka rendsi per mua nese ti nuk me n'degjon Ne heshtjen time do te dua pergjithmon

Jam shum i vogel per qiellin tend
Ne boten tende per mua nuk ka vend
Per mua qielli im ishe ti
Nuk te mjafton dashuria ty shpirti im

Jam shum i vogel per qiellin tend
Ne boten tende per mua nuk ka vend
Per mua qielli im ishe ti Nuk te mjafton dashuria ty shpirti im

Nje dashuri Nje dashuri

A t'kujtohet ajo nat kur me flisje ngadal Kur me thoje ti per mua je qielli ma i madh
Me fal nese ne shpirt te kam lenduar
Me fal nese ende te dua

Te dua
Aurora
Publikimi: 04/12/2006
Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Flori Mumajesi
Orkestrimi: Flori Mumajesi


Aurora - Per Mua Ishe Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Mua Ishe Ti".
3. Video është e këngës "Per Mua Ishe Ti", por nuk këndohet nga Aurora.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aurora:


Komente 0