Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aurora - Lady Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

God damn it again i gotta for all the girls but you know why i do that just because i love them so much


ooooooww listen up we gonna sing
Lady deshiron te jesh ma baby deshron te jem your baby sa shum me pelqen X2

lady te kam lady te ndjej lady mpelqen lady te dua lady nuk mund lady nuk mund tjetoj pa ty please be my lady

Lady deshiron te jesh ma baby deshron te jem your baby sa shum me pelqen X2

Trupin sa mire e dridh eja shpirit im eja eja ti ooooo shake it shake it


Ky tekst u dërgua nga AnesaAurora
Publikimi: 16/04/2006
Festivali: Top Fest 3


Aurora - Lady
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lady".
3. Video është e këngës "Lady", por nuk këndohet nga Aurora.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aurora:


Komente 0