Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aurora - Pyetëm Mua  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"5 Mega Yjet"

Komente

Asnjë Koment

14/02/2013

2013-02-14T21:14:42+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pyetëm Mua" kënduar nga Aurora.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Aurora i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Aurora:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet