Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aurora - Jetimi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  19

Ti e din se skam para
ti e din se skam familje
ti e din se skam asgje

ty te kisha lumturi
ishe drit e syve tmi
tani jam si i verber

Sa shum kam nevoj
per nenen time
shum dhembje kam ne shpirt
nenen se njoha kurr
ajo mbraktisi dikur
kur un erdha ne ket jet

REF 2X

Hallall ta bej hallall ta bej
edhe pse ti me lendove
Hallall ta bej hallall ta bej
edhe pse ti me lendove

sa shum jam munduar
shum te kam besuar
ti me le per at njeri
mos me harro kurr ne jet
mos me harro ti o shpirt
zot me ndimo

REF2X

Hallall ta bej hallall ta bej
edhe pse ti me lendove
Hallall ta bej hallall ta bej
edhe pse ti me lendove

ti ti me le


Ky tekst u dërgua nga  leli2013Aurora
Renditja: Top 200
Publikimi: 02/10/2013
Muzika: Aurora
Teksti: Aurora
Orkestrimi: Dj Cimi
Video Produksioni: Men Media Pictures


Aurora - Jetimi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jetimi".
3. Video është e këngës "Jetimi", por nuk këndohet nga Aurora.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aurora:


Komente 0