Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Ava Max - My Way  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

20/04/2018

2018-04-20T22:47:01+00:00

Këngë e albumit:

"Am1"
My momma used to say
Baby make me proud
You've got such a pretty face
But such a dirty mouth
But how come when I tell you
What's on my mind like men do
I'm called crazy? Crazy

This is not a love song
This is not a sing along
But ladies are you with me?
I know that you're with me

Add a little sugar they say
Be a little sweeter they say
Gotta give and take but I say
This time it's my way, ah, my way
Be a little proper they say
Speak a little softer they say
Gotta be a lady, but I say
This time it's my way, ah, my way (My way, my way, my way)
This time it's my way, ah, my way (My way, my way, my way)
This time it's my way, ah, my way

I'll do me
You do you
I don't need nobody's permission
I won't back down
Win or lose
Oh yeah, one and only limited edition (yeah)

This is not a love song
This is not a sing along
But ladies are you with me?
I know that you're with me

Add a little sugar they say
Be a little sweeter they say
Gotta give and take but I say
This time it's my way, ah, my way
Be a little proper they say
Speak a little softer they say
Gotta be a lady, but I say
This time it's my way, ah, my way (My way, my way, my way)


Më Shumë Këngë Nga Ava Max:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet