A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Ava Max - Not Your Barbie Girl


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/04/2018

2018-04-20T23:47:01

Këngë e albumit:

"Am1"


Not your barbie girl
I'm living in my own world
I am plastic, call me classic
You can't touch me there, you can't touch my body
Unless I say so, ain't ya barbie no

Pull up to that dream house, god gang heels down
How much do you like this?
Welcome to my bedroom, hallway go down, stairs got permission

I can take myself on a dinner date
Buy myself diamonds and champagne
Order five cookies and chocolate cake uh huh
Acting like I care when I want a man
Acting like I care but I don't and?
I do my own thing, yeah watch me dance uh huh

Not your barbie girl
I'm living in my own world
I am plastic, call me classic
You can't touch me there, you can't touch my body
Unless I say so, ain't ya barbie no

No, I'm my own boss, I'm a minding you off
And something that you just can't get
Words don't temp me, trying to break me
And this feels I ain't trying to trip, no

I can take myself on a dinner date
Buy myself diamonds and champagne
Order five cookies and chocolate cake uh huh
Acting like I care when I want a man
Acting like I care but I don't and?
I do my own thing, yeah watch me dance uh huh

Not your barbie girl
I'm living in my own world
I am plastic, call me classic
You can't touch me there, you can't touch my body
Unless I say so, ain't ya barbie no

Did you forget I'm real?
Oh, I'm breathing, touch me, feel
Oh, say I'm your toy to play with
Why put me in a box?
You ain't gonna talk to me like that, you better stop

Not your barbie girl
I'm living in my own world
I am plastic, call me classic
You can't touch me there, you can't touch my body
Unless I say so, ain't ya barbie no

Ain't ya barbie no
Ain't ya barbie no

Kartolina (1)

U krijua nga albulena berisha 2019-02-16 11:10:20
Not your barbie girl
I'm living in my own world

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019