Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Le Youth - Clap Your Hands  (Feat. Ava Max)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

31/08/2017

2017-08-31T21:08:53+00:00Just clap your hands now

Never did I ever
Mean to make a mess
How I'm gonna get home
Is anybody's guess
Money where your mouth was
Gonna wake up in debt
And my car ain't fixed yet
Oh, no, no, no

Crazy stupid love
Let the the beat do what it does
Let the music lift you up
Tonight we got it all

[Chorus]
Just clap your hands now
Ah-ah-ah, yeah, ah-ah-ah
Just clap your hands now
Ah-ah-ah, aah
Just clap your hands now
Ah-ah-ah, yeah, ah-ah-ah
Just clap your hands now
Ah-ah-ah, aah
Just clap your hands now
Just clap your hands now
Just clap your hands now

Never did I ever
Mean to send a text
Maybe in the morning
We can make amends
Keep on running my mouth
You keep getting obsessed
Baby, don't be upset

Crazy stupid love
Let the the beat do what it does
Let the music lift you up
Tonight we got it all

[Chorus]
Just clap your hands now
Ah-ah-ah, yeah, ah-ah-ah
Just clap your hands now
Ah-ah-ah, aah
Just clap your hands now
Ah-ah-ah, yeah, ah-ah-ah
Just clap your hands now
Ah-ah-ah, aah
Just clap, clap...
Just clap your hands now
Just clap your hands now

Ah-ah-ah, yeah, ah-ah-ah
Just clap your hands now
Ah-ah-ah, aah
Just clap your hands now
Ah-ah-ah, yeah, ah-ah-ah
Just clap your hands now
Ah-ah-ah, aah
Just clap your hands now
Just clap your hands now

[Chorus]
Just clap your hands now
Ah-ah-ah, yeah, ah-ah-ah
Just clap your hands now
Ah-ah-ah, aah
Just clap your hands now
Ah-ah-ah, yeah, ah-ah-ah
Just clap your hands now
Ah-ah-ah, aah
Just clap your hands now


Më Shumë Këngë Nga Ava Max:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet