Më mbaj mend (për 1 muaj)


Project 46 - Take Away The Pain

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Take Away The Pain".
3. Video është e këngës "Take Away The Pain", por nuk këndohet nga Project 46.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Project 46 - Take Away The Pain  (Feat. Ava Max)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

16/07/2015

2015-07-16T22:51:53+00:00I had no way to know it
You should have given a clue
Cause I belong to somebody else
Now what the f**k am I supposed to do
I wish that you would've told me
'Cause I was feeling it too
And now I'm stuck with it everyday
In a imaginary world with you

[Chorus]
I hear you calling out my name
No one will never be ashamed
I feel you running through my veins
You always take away the pain
I hear you calling out my name
No one will never be ashamed
I feel you running through my veins
You always take away the pain
You always take away the pain
You always take away the pain

I wish that would've noticed
You should have told me the truth
Now you belong to somebody and
So tell me what am I supposed to do
I'm hanging on by a moment
I hope it's killing you too
And now I'm stuck with it everyday
In a imaginary world with you

[Chorus]
I hear you calling out my name
No one will never be ashamed
I feel you running through my veins
You always take away the pain
I hear you calling out my name
No one will never be ashamed
I feel you running through my veins
You always take away the pain
You always take away the pain


Më Shumë Këngë Nga Ava Max:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet