Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Ava Max - Take It Back  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

16/01/2019

2019-01-16T09:09:11+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Take It Back" kënduar nga Ava Max.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ava Max:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet