Avdi Latifi
Avdi Latifi
Avdi Latifi
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Avdi Latifi është këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Në Janar 2016, Avdi Latifi merr pjesë në Flaka E Janarit 2016 me këngën "Kenge Per Agim Ramadanin".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 0