Më mbaj mend (për 1 muaj)

Avdi Mjeku

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Avdi Mjeku është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash. Më datë 18 Qershor 2015, Avdi Mjeku & Nexhi Vuniqi publikojnë videoklipin "Dridhet Veni". Më datë 7 Qershor 2016, Avdi Mjeku publikon videoklipin "100 Vjet". Videoklipi u prodhua nga Bleri Production. Më datë 25 Maj 2018, Avdi Mjeku publikon videoklipin "Jeta Në Gurbet"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Qenan Selani (Qena)

Naim Gavrani

Remzi Leka

Anton Keraj

Ibrahim Kasami

Fidaim Aliu

Xhezair Elezi (Xheza)

Fisnik Ristemi

Meti Maloku

Premtim Mehmeti

Tags: Avdi Mjeku, Avdija, Avdia


Komente mbi këtë artist