A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Avdush Krosa - Pendimi


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

12/09/2008

2008-09-12T21:19:40

I
u pendova u pendova rruges tende u drejotva
me gjith zemer me gjith shpirt te lutem Zot me jep pak drit dhe te falem ty o Zot qe ne mua ke meshir do te ngritem do te behem nje robi Yt i miiir

(ref) me fal ti mua ke mshir ne mua jam gjynahqar andaj me fal me faal,
ndihm nga ti un kerkoj vetem ty te adhuroj jeten per ty e flijojjj.

II
u pendova u pendova rruges tende u drejotva
me gjith zemer me gjith shpirt te lutem Zot me jep pak drit dhe te falem ty o Zot qe ne mua ke meshir do te ngritem do te behem nje robi Yt i miiir

(ref) me fal ti mua ke mshir ne mua jam gjynahqar andaj me fal me faal,
ndihm nga ti un kerkoj vetem ty te adhuroj jeten per ty e flijojjj.


Lyrics submited by JonaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019