Më mbaj mend (për 1 muaj)

Avdyl Mehmeti - Mbeta Në Vetmi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Zog të lutem kam një lis eja rri me mue gjumi natës nuk më zen për ty tuj mendue,
Zog të lutem kam një lis eja rri me mue gjumi natës nuk më zen për ty tuj mendue,

ref:ooo ooo ooo mbeta në vetmije qfar të keqe të kam ba të jetoj pa tye. *2

Lule t'bukra tash kan qel se ka ardh pranvera mu dashnorja më ka lan tash po shkon për hera.*2

ref:ooo ooo ooo mbeta në vetmije qfar të keqe të kam ba të jetoj pa tye. *2

Lule t'bukra po lulëzojnë pranvera gjelbron pse e dashur kështu vepron fare nuk më don.*2

ref:ooo ooo ooo mbeta në vetmije qfar të keqe të kam ba të jetoj pa tye. *4


Ky tekst u dërgua nga Argentina


Nuk kemi video për këtë këngë.
Avdyl Mehmeti - Mbeta Në Vetmi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mbeta Në Vetmi".
3. Video është e këngës "Mbeta Në Vetmi", por nuk këndohet nga Avdyl Mehmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Avdyl Mehmeti:


Komente 0