Më mbaj mend (për 1 muaj)

Avdyl Mziu - A Mendon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

kisha dashur me harru se neket jet isha me ty
a kjo zemer e lenduar po me sjell veq lot ne sy.

ref:
a mendon ndonjeher per mua apo ndoshta me ke harruar se dikur me ke dashuruar qfar te keqe te bera.

sa her loti mrrjedh ne faqe emrin tane e kam ne goj mir e di se kam gabuar fajin tim le ta mallkoj

ref:
a mendon ndonjeher per mua apo ndoshta me ke harruar se dikur me ke dashuruar qfar te keqe te bera.


Ky tekst u dërgua nga Valon GeciAvdyl Mziu
Publikimi: 10/07/2013


Avdyl Mziu - A Mendon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Mendon".
3. Video është e këngës "A Mendon", por nuk këndohet nga Avdyl Mziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Avdyl Mziu:


Komente 0