Më mbaj mend (për 1 muaj)

Avdyl Mziu - Hajde Me Shuplak Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Hajde me shuplak hajde me shuplake
Hajde me shuplak hajde me shuplake

Ani sa me gezim aman ta kalojm ket nat e
Ani sa me gezim aman ta kalojm ket nat e

Hajde me shuplak hajde jem tuj knue
Hajde me shuplak hajde jem tuj knue

Ani sa me gezim aman jemi tuj vallzue
Ani sa me gezim aman jemi tuj vallzue
Avdyl Mziu
Publikimi: 16/08/2012


Avdyl Mziu - Hajde Me Shuplak
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Me Shuplak".
3. Video është e këngës "Hajde Me Shuplak", por nuk këndohet nga Avdyl Mziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Avdyl Mziu:


Komente 0