Më mbaj mend (për 1 muaj)

Avdyl Mziu & Vezire Gashi - Oj Dada Sale Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


oj dada sale
oj dada sofie
2x

hajt hajt mushnaj gotat
o moj me rakie
2x

valla as sti mushi
valla as si pije
se non e bab oj zemer
un i kam haxhie
2x

dada dada dada sal
oj dada shyhret
2x

hajt mbushnaj gotat
o moj me sherbete
2x

valla as si mbushi
valla as si pie
se nan e bab oj zemer
un i kam haxhie
2x


Avdyl Mziu & Vezire Gashi - Oj Dada Sale
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oj Dada Sale".
3. Video është e këngës "Oj Dada Sale", por nuk këndohet nga Avdyl Mziu & Vezire Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Avdyl Mziu:


Komente 0