Më mbaj mend (për 1 muaj)

Avdyl Mziu - Nusja Jone Po Vjen Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  2

Po knon zogu permi lis po thot dasem kush ka nis
luhet knohet pa ja kall kurr ksi dasem skena pa
2x

Nusja jon po vjen kalle sonte ne ket ven
nusja me duvak si shqipja n'bajrak
2x

neve malli nuk na dhimet na e bojna veren dimen
na nuk jemi tamaqar per qef nuse kena mar
2x

Nusja jon po vjen kalle sonte ne ket ven
nusja me duvak si shqipja n'bajrak
2x
Avdyl Mziu
Publikimi: 10/07/2013


Avdyl Mziu - Nusja Jone Po Vjen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nusja Jone Po Vjen".
3. Video është e këngës "Nusja Jone Po Vjen", por nuk këndohet nga Avdyl Mziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Avdyl Mziu:


Komente 0