Më mbaj mend (për 1 muaj)

Avdyl Mziu - Hallall Nane Ti A Po Ma Ban Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Hallall nan ti a po ma ban
shkova tash oj nan
krushqit tuj prit jan
2x

Me hallall oj bi pres me ardh
hallall gjitha ty udha e mbar
2x

Hallall bab ti a po ma ban
shkova tash or bab
krushqit tuj prit jan
2x

Me hallall oj bi pres me ardh
hallall gjitha ty udha e mbar
2x
Avdyl Mziu
Publikimi: 10/07/2013


Avdyl Mziu - Hallall Nane Ti A Po Ma Ban
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hallall Nane Ti A Po Ma Ban".
3. Video është e këngës "Hallall Nane Ti A Po Ma Ban", por nuk këndohet nga Avdyl Mziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Avdyl Mziu:


Komente 0