Më mbaj mend (për 1 muaj)

Avdyl Mziu - Dul Lulija Te Bunari Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Dul lulija te bunari,
Dul lulija oj nan te bunari o

O sa fort e kish marr malli
O sa fort oj nan, kish marr malli o

Dul lulija n’kapixhike
Dul lulija oj nan n’kapixhike o

Per me gjet nje djal arshike
Per me gjet oj nan djal arshike o

Dul lulija ne oborr e
Dul lulija oj nan, ne oborr e o

Arshikut ja bon me dor e
Arshikut ja bon oj nan me dor e o
Avdyl Mziu
Publikimi: 10/07/2013


Avdyl Mziu - Dul Lulija Te Bunari
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dul Lulija Te Bunari".
3. Video është e këngës "Dul Lulija Te Bunari", por nuk këndohet nga Avdyl Mziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Avdyl Mziu:


Komente 0