Më mbaj mend (për 1 muaj)

Avdyl Mziu - Luj Me Dur E Luj Me Shpirt Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

luj me dure luj me shpirt
o moj vajz moj bukuri
rrak tak tak zemra pom ban
kur pot shoh shpirti pom nshon
2x

mori vajz mori llokum
na per ty po bojna lum
lumja nana qe t'ka ty
a s'ma fal at dashuri

luj me dure luj me shpirt
o moj vajz moj bukuri
rrak tak tak zemra pom ban
kur pot shoh shpirti pom nshon
2x

mir pom lun moj vajz qyqek
luje luje at bistek
at bistek ta bajna n'pare
je ma e mira ksaj mahalle

luj me dure luj me shpirt
o moj vajz moj bukuri
rrak tak tak zemra pom ban
kur pot shoh shpirti pom nshon
2x
Avdyl Mziu
Publikimi: 21/10/2015


Avdyl Mziu - Luj Me Dur E Luj Me Shpirt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Luj Me Dur E Luj Me Shpirt".
3. Video është e këngës "Luj Me Dur E Luj Me Shpirt", por nuk këndohet nga Avdyl Mziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Avdyl Mziu:


Komente 0