Më mbaj mend (për 1 muaj)

Avdyl Mziu - Na Ka Ardh Nje Dor Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

na ka ardh ni dor
na ka ardh ni dor
na ka ardh ni dor
na ka ardh ni dor
na ka ardh kollaj si me kput ni moll
na ka ardh kollaj si me kput ni moll

na ka ardh ni fjal
na ka ardh ni fjal
na ka ardh ni fjal
na ka ardh ni fjal
na ka ardh kollaj si me kput ni dardh
na ka ardh kollaj si me kput ni dardh


Ky tekst u dërgua nga gentianaAvdyl Mziu
Publikimi: 20/12/2015


Avdyl Mziu - Na Ka Ardh Nje Dor
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Na Ka Ardh Nje Dor".
3. Video është e këngës "Na Ka Ardh Nje Dor", por nuk këndohet nga Avdyl Mziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Avdyl Mziu:


Komente 0