Më mbaj mend (për 1 muaj)

Avdyl Mziu - Neve Nuk Na Dhimet Malli Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


neve nuk na dhimet malli jo mor jo, jo mor jo
2x

me nardh nusja si djali po mor po, po mor po
2x

neve nuk na dhimet defi jo mor jo, jo mor jo
2x

me na ardh nusja per qefi po mor po, po mor po
2x
Avdyl Mziu
Publikimi: 11/07/2017


Avdyl Mziu - Neve Nuk Na Dhimet Malli
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Neve Nuk Na Dhimet Malli".
3. Video është e këngës "Neve Nuk Na Dhimet Malli", por nuk këndohet nga Avdyl Mziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Avdyl Mziu:


Komente 0