Më mbaj mend (për 1 muaj)

Avdyl Mziu - Kallma Cigaren Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kallma cigaren paja çka t’kallxoj
2x

Me ma idhnu nanen guhen ta shkurtoj
Prej merakut saj zemra po m’gufllon
2x

Un nanen tane nuk do ta idhnoj
2x

Do ti qes kafe, çajin me limon
Prej merakut saj zemra po m’gufllon
2x
Avdyl Mziu
Publikimi: 12/07/2018


Avdyl Mziu - Kallma Cigaren
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kallma Cigaren".
3. Video është e këngës "Kallma Cigaren", por nuk këndohet nga Avdyl Mziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Avdyl Mziu:


Komente 0