Më mbaj mend (për 1 muaj)

Avdyl Mziu - Bani Nanes Temena Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


mashallah moj lule mashallah bani nanes temena
temena hiq pa fjal se ta dha mat mirin djal
2x

mos ki dert moj lule se je msu dyfish
per nuse te mira bajna shum gjymysh
2x

mashallah moj lule mashallah bani nanes temena
temena hiq pa fjal se ta dha mat mirin djal
2x

mat mirat urime per lulen qe i dina
se nai ban hyzmetin qajat kur ti pina
2x

mashallah moj lule mashallah bani nanes temena
temena hiq pa fjal se ta dha mat mirin djal
2x
Avdyl Mziu
Publikimi: 12/07/2018


Avdyl Mziu - Bani Nanes Temena
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bani Nanes Temena".
3. Video është e këngës "Bani Nanes Temena", por nuk këndohet nga Avdyl Mziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Avdyl Mziu:


Komente 0