Më mbaj mend (për 1 muaj)

Avni Aliu - Mos Mendo Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Me kë je a mund ta di?
ku po vete ku po shkon?
të kujtohem ndonjëherë?
ty, të lutem më trego

Me kë je a mund ta di?
ku po vete ku po shkon?
të kujtohem ndonjëherë?
ty, të lutem më trego

Mos ti mos mendo
se unë ende unë ty të du
je, je, mos ti mos mendo
ti nuk je, nuk je për mu

Mos ti mos mendo
se unë ende unë ty të du
je, je, mos ti mos mendo
ti nuk je, nuk je për mu

Ti si je, unë tash e di
s'je e lumtur si më parë
si me mua atë kohë
kur të kisha unë pranë

Ti si je, unë tash e di
s'je e lumtur si më parë
si me mua atë kohë
kur të kisha unë pranë

Mos ti mos mendo
se unë ende unë ty të du
je, je, mos ti mos mendo
ti nuk je, nuk je për mu

Mos ti mos mendo
se unë ende unë ty të du
je, je, mos ti mos mendo
ti nuk je, nuk je për mu


Ky tekst u dërgua nga Eduart NonajAvni Aliu
Publikimi: 27/12/1992


Avni Aliu - Mos Mendo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Mendo".
3. Video është e këngës "Mos Mendo", por nuk këndohet nga Avni Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Avni Aliu:


Komente 0