Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Avni Deliu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3
  • Mosha:
  • 46 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Avni Deliu është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Më datë 10 Nëntor 2015, Avni Deliu publikon videoklipin "Alkool Pije Mallkuar". Më datë 25 Qershor 2016, Avni Deliu publikon videoklipin "Dexhalli", në bashkëpunim me Ylber Aliu. Muzika e këngës u punua nga Hazbi Thera, teksti u shkrua nga Hazbi Thera. Më datë 18 Qershor 2017, Avni Deliu publikon videoklipin "Syt E Babes Un I Kam". Në vitin 2019, Avni Deliu publikon albumin "Ka Qel Trendafili"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtareKa Qel Trendafili (2019)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Jeton Nreca

Orhan Dushullovci

Jakup Demolli

Ermir Taja

Ujku I Cerrikut

Gezim Demaj

Adi Sipri

Rbs

Albo 06

Fida

Tags: Avni Deliu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet