Më mbaj mend (për 1 muaj)


Avni Dibroni & Mondi Vogel - C'po Pikon Bishti Tigonit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "C'po Pikon Bishti Tigonit".
3. Video është e këngës "C'po Pikon Bishti Tigonit", por nuk këndohet nga Avni Dibroni & Mondi Vogel.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Avni Dibroni & Mondi Vogel - C'po Pikon Bishti Tigonit Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

06/04/2020

2020-04-06T14:59:55+01:00

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "C'po Pikon Bishti Tigonit" kënduar nga Avni Dibroni & Mondi Vogel.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "C'po Pikon Bishti Tigonit".

Ky tekst është kërkuar 2 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
2

DËRGO TEKSTIN

Klarinet Ladi Bujarit
Firzamonik Lani Brrakes
Kitar Bass Adi Kamerit
Bateri Ledi Nanit
Tarabuk Bledi Veres
Më Shumë Këngë Nga Avni Dibroni:


Komente mbi këtë këngë