Më mbaj mend (për 1 muaj)

Axhesjo - Babe E Bir (Feat. Soni Beratit)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  3

Kete dit mezi e prita
sot u rrite u bëre burr
Kjo dashni per ty o bir
Jo nuk do te shuhet kurr

Kete dit mezi e prita
u rita u bëra burr
Meritat e tua babi
Te kam zëmer shum të du

"Ref"
Je si drtia djellit
Rezaton si hënë
Te dua biri im bekim të kam dhënë

Je më i miri ne bot
Ti o babi im
Të bëj be për ty te kam si kta sy

Kam dy fjal per ty o bir
Mos haro kurr bab e non
Me halle të kemi ritur
Babi mami shum te don

Pasha zotin kurr o bab
Pasha zotin kurr oj non
Ju dua me jetën time
Sju haroj kurr ne kët bot.
Axhesjo
Featuring: Soni Beratit
Publikimi: 26/12/2019
Muzika: Zani Loca & Soni Beratit
Orkestrimi: Samuel Kodra


Axhesjo - Babe E Bir
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Babe E Bir".
3. Video është e këngës "Babe E Bir", por nuk këndohet nga Axhesjo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Axhesjo:


Komente 0