Më mbaj mend (për 1 muaj)

Axhesjo - Nenat (Feat. Soni Beratit)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ju jeni xheneti jon
ju jeni parajsa jon
Jeni drita syve ton
o ju rujt i madhi zot


Nenat sa i ke gjall zoti te na i fal
Thun fjal te embla dhe puthi ne ball

Nenat sa i ke gjall zoti te na i fal
Thun fjal te embla dhe puthi ne ball


Ndoshta t'kam merzit nan
A ma bon hallall coj duart
Nga qielli zoti te me fal

Ref
Ju jeni xheneti jon
ju jeni parajsa jon
Jeni drita syve ton
o ju rujt i madhi zot


Ky tekst u dërgua nga Soni beratitAxhesjo
Featuring: Soni Beratit
Publikimi: 17/07/2020
Muzika: Soni Beratit & Zani Loca
Teksti: Soni Beratit
Orkestrimi: Samuel Kodra
Video Produksioni: TheDirectorEXH
Clarinet: Mikel Osmani
Bass Guitar: Gent Muhaxhiri
Prod.: Es RecordsAxhesjo - Nenat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nenat".
3. Video është e këngës "Nenat", por nuk këndohet nga Axhesjo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Axhesjo:


Komente 0