Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ayo - Real Love Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I thank you father for blessing me
i beleive in you with all my heart
today i, i wanna thank you lord
for holding the most beautiful blessing in my harms
if we met much sooner than we were supposed to
i wasn't patient so were you

[:: CHORUS ::]
yeah this must be real love
this must be real love x2
yeah this must be real love
this must be real love x2

baby love don't you cry
mama is here to say you all about you
don't lie awake
go ahead and close your eyes
when you wake up tomorow
mama will be rught by your side
Ayo
Publikimi: 28/03/2011


Ayo - Real Love
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Real Love".
3. Video është e këngës "Real Love", por nuk këndohet nga Ayo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ayo:


Komente 0